مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به افزایش سفرهای زائران عتبات عالیات در ایام بعد از نوروز اشاره کرد و گفت:* در حال حاضر شاهد کاهش قیمت نسبت به ایام نوروز 95 هستیم.

به گزارش خبرگزاری اهل*بیت(ع) ـ ابنا ـ «محسن نظافتی»، مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اظهار داشت: تعداد متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام بعد از 15 فروردین 95 نسبت به مدت مشابه قبل در سال گذشته افزایش 30 درصدی پیدا کرده و این نشانگر استقبال خوب مردم از سفر به عتبات عالیات دارد.
وی ادامه داد: در ایام نوروز هم افزایش چشمگیر زائران را شاهد بودیم و استقبال مردم برای عتبات نوروزی بسیار مناسب بود و بدون هرگونه مشکل این سفر انجام شد و شاهد رضایت کامل زائران بودیم.
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره افزایش قیمت*های نسبی که در ایام نوروز برای این سفر تدارک دیده شد، نیز گفت: این افزایش قیمت نسبی به دلیل ایام نوروز و به سبب قیمت*های حمل و نقل و سایر خدمات بود که بعد از ایام نوروز این افزایش قیمت از میان برداشته شد.
نظافتی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد کاهش قیمت نسبت به ایام نوروز 95 هستیم و این نشان می*دهد که قیمت*هایی که برای سفرهای عتبات نوروزی افزایش پیدا کرده بود تنها به صورت مقطعی و موقت بود و شاهد کاهش قیمت*ها هستیم.
وی با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی را برای سفرهای عتبات در آینده نخواهیم داشت، گفت: برای ایام پیش رو و ماه مبارک رمضان نیز لیست قیمت*ها را اعلام خواهیم کرد.
…………….