اجرای طرح بین*المللی «مادران آسمانی» همزمان در ایران، لبنان، عراق و سوریه شهیدخبر(شهیدنیوز): طرح «مادران آسمانی» همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر ویژه تقدیر از مادران شهدا امسال به*صورت بین*المللی برگزار خواهد شد.

6سال است که طرحی به*نام طرح «مادران آسمانی» همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر ویژه تقدیر از مادران شهدا در تهران اجرا می*شود. این کار که به*صورت یک فعالیت خودجوش فرهنگی از بسیج منطقه تهران*پارس آغاز شده است کم*کم در سراسر تهران اجرا می*شود. در این طرح جوانان هیئتی و بسیجی منطقه تهران*پارس به*اتفاق جمعی از مسئولین در اقدام فرهنگی با دسته*گل، شیرینی و بسته فرهنگی به دیدار مادران شهدای تهرانی می*روند. سال گذشته مجریان این طرح در منزل 350 مادر شهید این منطقه حضور یافته و به*نیابت از فرزندان شهیدشان روز مادر را به آنان تبریک گفتند.
این طرح برای هفتمین سال در فروردین 95 در تهران برگزار خواهد شد. محمد شیخ یکی از مجریان و فعالان برگزاری این طرح در گفتگو با تسنیم از بین المللی شدن این طرح خبر داد و گفت: امسال هماهنگی*هایی صورت گرفته تا طرح مادران آسمانی بین المللی برگزار شود، به این ترتیب طرح بین المللی مادران آسمانی در کشورهای عراق، لبنان و سوریه نیز اجرا خواهد شد و همانند طرح داخلی، در این کشورها نیز گروه*هایی برای دیدار با مادران شهدای مقاومت منطقه در این کشورها و تبریک روز مادر به آنها راهی منازل آنها خواهند شد.