به*نقل از روابط عمومی اداره*کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی ویژه ایام فاطمیه در شهرستان شهریار تشکیل شد.
این جلسه به ریاست حجت*الاسلام والمسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار و با حضور مسئولین ستاد فاطمیه قم و نمایندگانی از نهادهای فرهنگی و مذهبی شهرستان و با هدف برنامه*ریزی ویژه ایام فاطمیه برگزار شد.
حجت*الاسلام والمسلمین صدقعلی جلیل*زاده در این جلسه اظهار کرد: آشنایی اقشار مختلف جامعه با سبک زندگی فاطمی و سیره آن حضرت در تحکیم بنیان خانواده، همسرداری، تربیت فرزندان از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی بیان کرد: ترویج این فرهنگ توسط مسئولین هیأت*ها و برنامه*ریزی برای دعوت از مسئولین هیأت*های مذهبی در دهه فاطمیه ضروری است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار تصریح کرد: باید از آسیب*های عزاداری نظیر تشییع نمادین حضرت فاطمه زهرا (س) پرهیز شود.
رصد هیأت*های محوری و فعال که در ایام فاطمیه برنامه*های ویژه دارند، مشخص شدن برنامه*های میدانی در فاطمیه دوم و اطلاع*رسانی آن، پیام*رسانی با هدف ارتقای سطح بینش مخاطبین از طریق تبیین سیره حضرت فاطمه (س) در خصوص تحکیم بنیان خانواده و برگزاری یک جلسه فوق*العاده در نیمه اول اسفند با حضور اعضای شورای هیئت مذهبی و کانون مداحان شهرستان از مصوبات این جلسه بود.